candy dezynfekcja maseczek
AGD News

Pralki Candy z nowym programem do dezynfekcji maseczek

Aktualnie zalecenia są takie, że maseczki ochronne powinniśmy używać w miejscach publicznych. Mamy do wyboru te jednorazowe lub wielorazowego użytku. Typ drugi maseczek wiąże się z koniecznością ich prania oraz odpowiedniej dezynfekcji. To potrafi być dla niektórych dość kłopotliwe. Jednak tu z pomocą przychodzi Candy i jej pralki. Aplikacja mobilna Simply-Fi otrzymała dwa nowe programy prania z przeznaczeniem do dezynfekcji maseczek.

Pandemia koronawirusa zmusza nas do odpowiedniej ochrony. Wszyscy powinniśmy zastosować dystans w kontaktach społecznych, ale oprócz tego mamy też obowiązek noszenia masek ochronnych. Oczywiście po użyciu ich należy je odpowiednio zdezynfekować, dotyczy to maseczek wielokrotnego użytku. Jednak jak to zrobić w odpowiedni sposób, by pozbyć się niechcianych wirusów? Na pewno należy je odpowiednio wyprać.

candy dezynfekcja maseczek
candy dezynfekcja maseczek fot. Candy

Programy prania przecznaczone do dezynfekcji maseczek

Marka Candy wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i przygotowała dla nich udogodnienie w postaci dwóch nowych programów prania. Aktywujemy je za pomocą aplikacji smply-Fi. Program nazywa się “dezynfekcja masek” i trwa 110 minut. Pranie odbywa się w temperaturze 60 stopni. Natomiast drugi to “odświeżanie masek”, 45 minut i 40 stopni. To udogodnienie jeśli chodzi o pandemię koronawirusa i odpowiednią higienę maseczek. Nie musimy sami dobierać temperatury, ani czasu prania.

Aby mieć dostęp do nowych programów prania należy zaktualizować aplikację Candy simply-Fi. Następnie otworzyć program z sekcji Zdrowie i higiena oraz wybrać żądany cykl prania. Parametry będą ustawione automatycznie. Skuteczność dwóch nowych programów jest sprawdzona na podstawie badań przeprowadzonych w laboratoriach Haier Europe we współpracy z międzynarodowymi stowarzyszeniami.

Nowe programy dostępne są dla pralek i pralko-suszarek z serii Bianca, RapidO i SmartPro.

informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send this to a friend