w ,

CES 2020: najbardziej zaawansowana centrala smart home od polskiej marki

Polska marka Fibaro zaprezentowała na ostatnich targach CES 2020 w Las Vegas najbardziej zaawansowaną centralę smart home na rynku.

Kluczowym elementem systemu smart home jest oczywiście centrala. To ona sprawia, że podłączone do niej urządzenia działają tak, jak tego potrzebujemy. Nowa centrala polskiej marki Fibaro to aktualnie najbardziej zaawansowane urządzenie na rynku. Między innymi dlatego, że jest szybsza, bezpieczniejsza oraz bardziej wszechstronna od poprzedniej. Będzie obsługiwać nie tylko protokół Z-Wave, ale także protokoły radiowe Nice oraz ZigBee. Dodatkową funkcją jest łączność Wi-Fi. Dzięki mocnym, wydajnym i wysokiej jakości komponentom Home Center 3 posłuży długie lata, co wpisuje się także w filozofię minimalizowania śladu węglowego produktów wychodzących z podpoznańskiej fabryki firmy.

Fibaro centrala smart home – Jedna centrala, by zarządzać nimi wszystkimi

Centrala Home Center 3 będzie pozwalała na zarządzanie nie tylko urządzeniami Fibaro, z już zintegrowanymi z systemem produktami działającymi w protokole Z-Wave. Dodatkowo także z blisko 100 urządzeniami Nice oraz z wieloma dostępnymi na rynku produktami komunikującymi się w standardzie protokołu ZigBee. Wszystko to stanie się możliwe dzięki wykorzystaniu mocnych komponentów i chipów przygotowanych pod aktualizacje oprogramowania wprowadzające dodatkowe funkcje.

Centrala podłączona może być do sieci poprzez port Ethernet lub WiFi. To sprawia, że jest mobilna i można ją umieścić w dowolnym miejscu w domu. To obecnie najbardziej zaawansowana centrala na rynku smart home. Napewno zyska ona w przyszłości jeszcze więcej możliwości.

Nie tylko bogate wnętrze

Fibaro centrala smart home została zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikom jak najlepsze doznania estetyczne. Po raz kolejny nie chodzi tylko o wygląd, ale również dotyk. Home Center 3 otrzymała elegancki design oraz bardzo ciekawy dobór kolorów.  Króluje tu czerń z miedzią. Wykonana z tworzywa sztucznego obudowa jest przyjemna w dotyku, gdyż  zastosowano tu rozwiązanie soft touch, a na jej powłoce nie zostają ślady palców. Dodatkowo urządzenie zaprojektowano tak, by nie rzucała się w oczy, stojąc np. obok sprzętów RTV.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uwaga - Ważna informacja #2M7W5A4X

Uwaga – Ważna informacja #2M7W5A4X – Nie daj się oszukać!

CES 2020: Samsung prezentuje rozumnego robota. Robot Ballie zaopiekuje się Tobą i Twoim domem