w ,

Koniec z HBO GO w USA

koniec z HBO GO

HBO GO to platforma plasująca się w rankingu popularności obok NETFLIXA. Znajdują się tu filmy i seriale uwielbiane przez wszystkich. Niestety zostanie ona niedługo zamknięta. Póki co dotyczy to jedynie Stanów Zjednoczonych, gdzie zamiast tego dostępna jest nowa usługa streamingowa nadawcy – HBO Max. Co z użytkownikami HBO w Polsce?

HBO poinformowało o zmianach w swojej ofercie internetowej. WarnerMedia, który jest właścicielem HBO, wprowadził nową usługę w USA zwaną HBO Max. Znajdziemy tam, aż 10 tysięcy godzin rozrywki, oraz 1.8 tysięcy filmów i seriali. Póki co mogą z nich korzystać tylko odbiorcy amerykańscy. Mogą oni także oglądać ekskluzywne treści produkowane m.in. przez stację HBO, a także inne seriale, do których WarnerMedia ma prawa autorskie.

Koniec z HBO GO. Dlaczego?

Opłata miesięczna HBO GO to koszt 14,99 dolarów, czyli w złotych wychodzi to około 59. WarneMedia posiada za granicą aż trzy serwisy – HBO Max, HBO Now oraz HBO GO. Producent postanowił zrobić porządki w ofercie i ją zoptymalizować.

Dlatego też już od lipca 2020 roku HBO GO nie będzie odbierane w USA. HBo Now natomiast przekształci się w HBO i będzie dostępne wyłącznie w telewizji kablowej marki.

Koniec z HBO GO co z polskimi użytkownikami?

W rozmowie z biznesradiozet Agnieszka Niburska szefowa marketingu i PR w HBO Polska zapewniła, że wyłączenie usługi w Stanach Zjednoczonych nie wiążę się z wyłaczeniem jej w Polsce.

Ostatnie ogłoszenia na rynku amerykańskim o wygaszaniu HBO GO dotyczą wyłącznie USA. HBO GO nadal będzie obecne na rynku międzynarodowym, w tym w Polsce – podkreśliła Niburska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Samsung Lodówka idealna

Znajdź lodówkę idealną. Samsung rusza z nową kampanią

Prezent na dzień ojca – słuchawki Jabra