w ,

Kup Samsung Galaxy S10 lub S10+, odsprzedaj swój smartfon i zyskaj dodatkowe 1000 zł

W tym roku mija 10 lat od rynkowego debiutu serii Galaxy. Z tej okazji Samsung przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup smartfonu. Już od 14 października, decydując się na zakup jednego z dwóch tegorocznych flagowców Samsung Galaxy S10 lub S10+ u partnerów handlowych Samsung, po odsprzedaniu starego smartfonu można zyskać dodatkowe 1000zł.

Zyskaj 1000 zł z galaxy s10 lub s10+

  1. Promocja trwa od 14 października do 3 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów.
  2. W ramach promocji przy zakupie Galaxy S10 lub S10+ po odsprzedaniu starego smartfonu, 1000 zł zostanie dodane do jego wyceny.
  3. Galaxy S10 i S10+ to flagowe smartfony Samsung wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super Steady.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ u jednego z partnerów handlowych Samsung[1], aktywować[2] urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia.

Po upływie 14 dni od rejestracji formularza, w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner umożliwiający pobranie vouchera, który podniesie cenę starego smartfonu o 1000 zł przy jego odsprzedaży przez stronę wycena.samsung.com. Voucher należy zrealizować w ciągu 7 dni od jego otrzymania w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.

Galaxy S10+ i S10 – dwa oblicza flagowca

Samsung Galaxy S10 i S10+ to smartfony z flagowej linii Galaxy S, która w tym roku obchodzi swój dziesiąty jubileusz obecności na rynku. Wyposażono je w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych 6,1 (Galaxy S10) i 6,4 cala (Galaxy S10+), zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super Steady, funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare urządzeń z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych. Za najwyższą jakość dźwięku odpowiadają głośniki stereo z technologią Dolby Atmos dostrojone przez inżynierów AKG.  Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.

 

Szczegółowy regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie: odkups10.samsung.pl.

 

[1] Lista partnerów handlowych Samsung dostępna jest w regulaminie promocji.

[2] Przez aktywację należy rozumieć uruchomienie urządzenia na czas co najmniej 5 minut i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Do aktywacji niezbędna jest aktywna karta SIM polskiego operatora oraz dostęp do sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kärcher SC 3 Upright EasyFix

Całkiem nowy mop parowy

Samsung Qled telewizor

Telewizory Samsung najczęściej kupowane przez Polaków