smart+ Ledvance bluetooth
Gadżety News Testy

Ledvance SMART+ plug inteligentne gniazdko wtykowe bluetooth – Akcesoria Smart+

Inteligentne gniazdko, zwane z angielskiego Smart Plug to niezwykle praktyczne oraz użyteczne rozwiązanie w każdym domu. Urządzenie to pojawiło się na rynku dość niedawno, jednak szybko zyskało dużą popularność. Inteligentne gniazdko otwiera przed nami nowe możliwości, których dotąd nie mieliśmy. Wyróżnia się także eleganckim wyglądem, dzięki czemu podkreśla nowoczesny styl naszego wnętrza. Codzienne użytkowanie jest banalnie proste i może być dostosowane do naszych potrzeb.

Co to jest inteligentne gniazdko?

Inteligentne gniazdko to nic innego, jak nakładka na każde gniazdko 220V, czyli takie, jakie znajduje się w naszym domu. Składa się z niewielkiego prostopadłościanu zawierającego zaawansowaną elektronikę, oraz wtyczki, która wsuwamy do gniazdka. Te smart akcesorium potrafi kontrolować przepływ prądu do konkretnych urządzeń. Dzięki aplikacji może być również pod naszym stałym nadzorem w aplikacji mobilnej. Może również posiadać łączność z centralką smart home.

ledvance smart+ inteligentne gniazdko

Jak działa Smart Plug?

Smart plug to inaczej zdalnie sterowany, inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych. Co więcej, nie ma potrzeby martwić się o instalację takiego urządzenia, nie ma tu także problematycznego montażu. Aby nasze inteligentne gniazdko zadziałało, należy je wyjąć z pudełka, włożyć do zwykłego gniazdka w ścianie i podłączyć wybrane urządzenie elektryczne.

ledvance smart+ inteligentne gniazdko

Co można podłączyć do inteligentnego gniazdka?

Jeśli zastanawiasz się na to pytanie to odpowiedź jest prosta. Do gniazdka podłączysz to wszystko, co do tej pory podłączałeś do klasycznych gniazdek. Dzięki smart+ możemy włączyć telewizor, zanim jeszcze przejdziemy do salonu. Możemy uruchomić oświetlenie ogrodu, będąc poza domem, czy też włączyć ogrzewanie, zanim do niego wrócimy. Możliwości jest naprawdę wiele.

Ledvance SMART+ plug inteligentne gniazdko

Gniazdko Ledvance SMART+ plug jest niewielkiej wielkości, za to posiada w sobie wielką moc. Do jego użytkowania potrzebna nam aplikacja, której konfiguracja trwa około kilku minut. Jeśli macie problem, wystarczy sięgnąć do instrukcji, gdzie jest to opisane krok po kroku. I gotowe.

ledvance smart+ inteligentne gniazdko

Jeśli chodzi o wykonanie Ledvance SMART+ plug to zdecydowanie nie ma się do czego przyczepić. Oprawka została wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Na górze gniazdka znajdziemy przycisk, który umożliwia nam ręczne sterowanie urządzeniem. W zależności od potrzeb możemy je jednym ruchem włączyć bądź wyłączać. Oczywiście to wszystko jest także dostępne z poziomu aplikacji.

ledvance smart+ inteligentne gniazdko

Zdalna kontrola gniazdka Ledvance zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie w naszym smart domu. Dzięki systemowej aplikacji Apple Home Kit codzienność jest zdecydowanie prostsza. Gniazdko to działa w komunikacji bluetooth.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send this to a friend