News Rozrywka

NETFLIX ogłasza datę premiery oraz publikuje zdjęcia z planu „NOBODY’S LOOKING”

http://netflix.com/ninguemtaolhando

Netflix ujawnił dziś pierwsze zdjęcia z planu brazylijskiego serialu oryginalnego „Nobody’s Looking”, którego globalna premiera jest zaplanowana na 22 listopada. W produkcji zagrają między innymi Victor Lamoglia (Parafernalha), Júlia Rabello (Porta dos Fundos), Kéfera Buchmann („É Fada!”), Leandro Ramos (Choque de Cultura), Danilo de Moura („Tim Maia – Vale Tudo, o Musical”) i raper Projota („Carcereiros”).

Twórcą i reżyserem ośmioodcinkowego serialu jest uhonorowany wieloma nagrodami Daniel Rezende. Za produkcję odpowiada studio Gullane. Jest to opowieść o aniołach stróżach przedstawiona z zupełnie nowej i pełnej humoru perspektywy. Na początek zapomnijmy w ogóle o słowie „anioł”; poprawny termin to „angelus”. Na tym nie kończy się zmiana wizerunku: każdy angelus nosi koszulę i krawat, ma dyskretne małe skrzydła, a chronienie ludzi jest jego pracą. „Nobody’s Looking” to komiczna historia, która zgłębia najbardziej złożone problemy ludzkości.

NOBODY’S LOOKING

Uli (Victor Lamoglia) to najmłodszy angelus mieszkający w Dystrykcie nr 5511. Pod nadzorem starych wyjadaczy, Grety (Júlia Rabello) i Chuna (Danilo de Moura), oraz pod bacznym okiem przełożonego, Freda (Augusto Madeira), uczy się zasad Sekcji Angelusów i kar za ich nieprzestrzeganie. Uli ma jednak problemy z przyjmowaniem arbitralnych poleceń swojego szefa, postanawia więc pomagać na własną rękę: między innymi zniewalającej Miriam (Kéfera Buchmann), weterynarzowi Sandro (Leandro Ramos) i Richardowi (Projota), mężczyźnie ze złamanym sercem. W ciągu kilku godzin uczeń łamie wszystkie reguły, ale, co zaskakujące, nie zostaje ukarany. Czy w takim razie szef rzeczywiście śledzi każdy jego ruch?

Twórcami „Nobody’s Looking” są Daniel Rezende, Teodoro Poppovic i Carolina Markowicz. Autorami scenariusza są Mariana Trench Bastos, Mariana Zatz, Leandro Ramos, David Tennenbaum, Cauê Laratta, Felipe Sant’Angelo i Rodrigo Bernardo. Rezende jest showrunnerem i jednym z reżyserów (pozostali reżyserzy to Fernando Fraiha i Marcus Baldini). Bracia Caio Gullane i Fabiano Gullane, producenci serialu, współpracują z serwisem Netflix po raz pierwszy.

Informacje o firmie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 158 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

Informacje o Danielu Rezende

Daniel Rezende rozpoczął pracę w branży filmowej od montażu „Cidade de Deus” („Miasto Boga”), za który został nominowany do Oscara oraz zdobył nagrodę BAFTA. Pracował również przy montażu filmów „Dzienniki motocyklowe” i „Dark Water” Waltera Sallesa, obu części „Elitarnych”, „RoboCopa” i „Siedmiu dni” Joségo Padilhi, „Miasta ślepców” i „360” Fernando Meirellesa, oraz „Drzewa życia” Terrence’a Mallicka. W jego dorobku reżyserskim znajdują się „Fora de Controle” (serial telewizyjny), „O Homem da Sua Vida” (HBO) i „Dobrze naoliwiona maszyna” (Netflix).

Jego pierwszy film pełnometrażowy, „Bingo: the King of the Mornings” („Bingo, o Rei das Manhãs”) z Vladimirem Brichtą w roli głównej, zdobył 8 nagród na Brazilian Cinema Grand Prix 2018, w tym za najlepszy film. W 2019 roku Rezende wyreżyserował pierwszy film aktorski na podstawie postaci komiksowych stworzonych przez Mauricio de Sousę pt. „Turma da Mônica – Laços”, który zgromadził w kinach ponad 2 miliony widzów.

Informacje o firmie Gullane

W 1996 roku bracia Caio i Fabiano Gullane założyli studio produkcyjne Gullane, które od tamtej pory wyprodukowało ponad 45 filmów cieszących się popularnością w Brazylii i za granicą, 30 seriali telewizyjnych, a także liczne programy specjalne i filmy dokumentalne. „Carandiru”, „Brainstorm”, „Rok, w którym moi rodzice wyjechali na wakacje”, seria „Till Luck Do Us Part”, „Prawie jak matka”, „Jestem Rosa”, „Bingo: The King of Mornings”, seriale „Alice” (HBO), „Unidade Básica” (Universal) i „Jailers” (TV Globo) to tylko niektóre z produkcji firmy Gullane w ostatnich latach.

W ciągu 22 lat studio Gullane zdobyło ponad 500 nagród i nominacji, a jego projekty zyskały uznanie członków Amerykańskiej Akademii Filmowej i organizacji przyznających nagrodę Emmy oraz znalazły się w oficjalnych selekcjach na najważniejszych festiwalach filmowych świata, między innymi w Cannes, Berlinie, Sundance, Toronto i Wenecji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend