News

Psi Patrol – szczoteczka oscylacyjna dla dzieci w Biedronce

Głównymi atutami szczoteczki oscylacyjnej są: 8000 delikatnych ruchów na minutę, 4 różne oryginalne wzory, zasilanie przez baterie AAA, wygodna rączka. Produkt będzie dostępny w sklepach Biedronka od czwartku 10 grudnia w bardzo rozsądnej cenie –  29,99 zł.

Szczoteczka jest połączeniem zarówno dbania o higienę jamy ustnej, jak i zabawy. Ulubione postacie z bajki Psi Patrol pomogą w utrzymaniu czystości zębów twojego dziecka.

Szczoteczka oscylacyjna sprawi, że regularne ruchy oscylacyjne skutecznie i dokładnie usuną nieczystości, pozostawiając zęby czyste i zdrowe. Nawet pomimo braku odpowiedniej techniki szczotkowania zębów.

Istotnym parametrem produktu jest 800 ruchów oscylacyjnych na minutę, które dostosowane są do wrażliwych dziąseł i zębów. Dodatkowym atutem jest wodoodporność szczoteczki, co przedłuży jej żywotność.

Warto zwrócić uwagę również na design urządzenia. Kompaktowy rozmiar oraz wygodny kształt urządzenia znacznie wpływają na komfort i wygodne trzymanie szczoteczki przez dziecko. Urządzenie jest na tyle lekkie, że praktycznie nie czuć go w dłoni.

Produkt dostępny aż w 4 różnych wzorach. Kolorowe, wygodne rękojeści z ulubionymi postaciami pobudzą wyobraźnię dziecka i zachęcą do użycia. Dlatego nowa szczoteczka marki Psi Patrol jest dobrym wyborem. Produkt ten jest niezbędnym elementem dbania o higienę jamy ustnej. Szczoteczki nie trzeba codziennie ładować, ponieważ jest zasilana przez baterie AAA,
które są dołączone do zestawu. Dodatkowo do szczoteczki dołączono trzy zapasowe główki.

Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci w Biedronce

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci Psi Patrol posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-5340, ważna do 15.06.2023. Szczoteczka oscylacyjna dla dzieci marki Psi Patrol dostępna będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 29,99 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 10 do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów. W rozsądnej kwocie otrzymujemy produkt, który jest pomocnym elementem codziennego dbania o jamę ustną twojego dziecka. Producent zadbał o każdy szczegół
i specyfikację techniczną, które będą odpowiednie dla każdego dziecka. Nie zwlekaj, ułatw dziecku mycie zębów z nową szczoteczką Psi Patrol.

DANE TECHNICZNE: 

Urządzenie: SZCZOTECZKA OSCYLACYJNA
PSI PATROL
Model: Al-6103
Numer partii: 202009
Zasilanie: 2xAAA
Ilość obrotów rotacyjnych: 800/min

 

Źródło mpTech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send this to a friend