w

Robert Lewandowski ma własną kawę. RL9 kosztuje tylko 13 złotych!

fot. materiały prasowe

Robert Lewandowski tak jak inne gwiazdy sportu, zdecydował się na promowanie swojego nazwiska poprzez umieszczanie go na ściśle określonych produktach. Tym razem wybór padł na kawę. Już od 22 stycznia w sieci Kaufland będzie dostępna do kupienia kawa RL9, której ambasadorem jest właśnie Lewandowski. Początkowo produkt był dostępny w niemieckich sklepach sieci, jednak teraz dostępna jest również w naszym kraju.

Kawa RL9 Lewandowski

RL9 trafiła do niemieckich sklepów na przełomie 2019 i 2020 roku. A już za kilka dni pojawi się także u nas w Polsce, w jednym z popularnych marketów. Za opakowanie o wadze 250 gramów zapłacimy zaledwie 12,99 zł. Dostępne będą trzy wersje kawy: crème, espresso i gold. Będzie tu coś dla miłośników kawy mielonej, ziarnistej, a nawet rozpuszczalnej. Inspiracją do tworzenia szaty graficznej opakowania był zapewne zespół, w którym gra obecnie nasz zawodnik. Całość utrzymana w czarnej i białej kolorystyce ze złotymi motywami, spośród których najbardziej wybija się logo “RL9”. Robert Lewandowski jest oficjalnym ambasadorem produktu. Jego podpis i wizerunek obecny jest w materiałach promocyjnych.

fot. PAP

Do tej pory kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski użyczył swojego wizerunku w kampanii m.in. napoi izotonicznych, telefonów komórkowych, szamponów przeciwłupieżowych. Jednak to kawa jest pierwszym produktem sygnowanym jego inicjałami. W październiku 2020 roku na warszawskiej Woli zostanie dodatkowo otwarta jego własna restauracja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recenzja wideorejestratora Navitel R200 NV

grafiki wewnętrzne i rozwój AI

2020 w branży druku: grafiki wewnętrzne i rozwój AI